Rooster

Rooster

Begeleide lessenMaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag en Zondag
Fitness en Cardio-Fitness09.00-12.00
13.00-17.30
18.00-22.00
09.00-12.00
13.00-17.30
18.00-22.00
09.00-12.00
13.00-17.30
18.00-22.00
09.00-12.00
13.00-17.30
18.00-22.00
09.00-12.00
13.00-17.30
18.00-22.00
09.00- 13.00
Jeugd Fitness13.00-17.3013.00-17.3013.00-17.3013.00-17.3013.00-17.30
Senioren Fitness:13.30-15.0013.30-15.00
Buikspierkwartier18.1518.4518.4518.45
Warming-up fitness in groepsverband13.30,
19.00
09.30 + 13.30geen13.30,
19.30
09.30 + 13.30
Circuittraining13.30-14.45
18.30-19.30
09.30-10.4509.30-10.45
13.30-14.45
Openingstijden Wellness:
Alleen dames09.00-12.00
18.00-22.00
09.00-12.00
18.00-22.00
09.00-12.00
18.00-22.00
09.00-12.0009.00-12.00
Gemengd (met badkleding)12.30-17.3012.30-17.3012.30-17.3012.30-22.0012.30-22.0009.00-15.00

Maandag

Tijd
Les
Zaal

09:15 - 10:10
Callanetics
1
09:15 - 10:10
HITT
2
10:15 - 11:10
XCO
1
13:30 - 14:45
Circuittraining
2
16.00 - 17.00
Kickboksen kids
Dojo
18:15 - 18:30
Buikspierkwartier
2
18:30 - 19:30
Circuittraining
2
18:30 - 19:25
Bodybalance
Yoga zaal
18:30 - 19:25
Bodystep
1
18:30 - 19:25
Spinning
Spinning zaal
18.30 - 19.25
Pinkboxing
Dojo
19:30 - 20:25
Callanetics
2
19:30 - 20:25
Spinning
Spinning zaal
19:30 - 20:25
Bodypump
1
19:30 - 20:25
Yoga
Yoga zaal
20:00 - 21:00
Kickboksen
Dojo
20:30 - 21:25
Yoga
Yoga zaal
20:30 - 21:25
Zumba
1

Dinsdag

Tijd
Les
Zaal

07:30 - 22:00
Cardio Fitness
1
09:15 - 10:10
Callanetics
1
09:30 - 10:45
Circuittraining
2
10:15 - 11:10
Bodypump
1
13:30 - 15:00
Seniorenfitness
2
18:15 - 18:30
Buikspierkwartier
2
18:30 - 19:25
HITT
2
18:30 - 19:25
Spinning
Spinning zaal
18:30 - 19:25
Bokszaktraining
Dojo
18:30 - 19:25
Zumba
1
19:30 - 20:25
XCO
2
19:30 - 20:25
Spinning
Spinning zaal
19:30 - 20:25
Bodypump
1

Woensdag

Tijd
Les
Zaal

08:40 - 09:10
CXWorx
2
09:15 - 10:10
Bodystep
1
09:15 - 10:10
Spinning
Spinning zaal
09:15 - 10:10
Yoga
Yoga zaal
09:15 - 10:10
Zumba
2
09.15 - 10.10
Pinkboxing
Dojo
10:15 - 11:15
XCO
2
10:15 - 11:10
Bodypump
1
10:15 - 11:10
Yoga
Yoga zaal
16:30 - 17:20
Streetdance
1
18:30 - 19:25
HITT
2
19:30 - 20:25
Spinning
Spinning zaal
19:30 - 20:25
Bodypump
1
19:30 - 20:00
CXWorx
2
19:30 - 20:25
Yoga
Yoga zaal
19.30 - 20.25
Pinkboxing
Dojo
20:00 - 20:55
XCO
2
20:30 - 21:25
Yoga
Yoga zaal

Donderdag

Tijd
Les
Zaal

09:15 - 10:10
Combinetics
1
13:30 - 15:00
Seniorenfitness
2
16:30 - 17:20
Streetdance
1
17:30 - 18:20
Streetdance
1
18:30 - 19:25
Bokszaktraining
Dojo
18:45 - 19:00
Buikspierkwartier
2
19:30 - 20:25
HITT
2
19:30 - 20:25
Spinning
Spinning zaal
19:30 - 20:25
Pilates
Yoga zaal

Vrijdag

Tijd
Les
Zaal

08:40 - 09:10
CXWorx
2
09:15 - 10:10
Spinning
Spinning zaal
09:15 - 10:10
Burn
2
09:15 - 10:10
Zumba
1
09:30 - 10:45
Circuittraining
2
10:15 - 11:10
Bodybalance
1
13:30 - 14:45
Circuittraining
2
16.00 - 17.00
Kickboksen kids
Dojo
17:30 - 18:20
Streetdance
1
18:30 - 19:25
Spinning
Spinning zaal
18:45 - 19:00
Buikspierkwartier
2
19:00 - 19:55
Sh’Bam
1
19:30 - 20:25
Yoga
Yoga zaal

Zaterdag

Tijd
Les
Zaal

09:00 - 10:00
Callanetics
1
10:00 - 10:55
Bodystep
1
10:00 - 10:55
Spinning
Spinning zaal
11:00 - 11:55
Bodypump
1

Zondag

Tijd
Les
Zaal

10:00 - 10:55
XCO
2
10:00 - 10:55
Spinning
Spinning zaal
10:00 - 10:55
Zumba
1
11:00 - 11:55
Bodybalance
1
11:00 - 11:30
CXWorx
2
11.00 - 11.55
Pinkboxing
Dojo