Rooster

Rooster

Begeleide lessenMaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag en Zondag
Fitness en Cardio-Fitness09.00-12.00
13.00-17.30
18.00-22.00
09.00-12.00
13.00-17.30
18.00-22.00
09.00-12.00
13.00-17.30
18.00-22.00
09.00-12.00
13.00-17.30
18.00-22.00
09.00-12.00
13.00-17.30
18.00-22.00
09.00- 13.00
Jeugd Fitness13.00-17.3013.00-17.3013.00-17.3013.00-17.3013.00-17.30
Senioren Fitness:13.30-15.0013.30-15.00
Buikspierkwartier18.4518.4518.4518.4518.45
Warming-up fitness in groepsverband13.30,
19.00
09.30 + 13.30geen13.30,
19.30
09.30 + 13.30Zaterdag 10.00
Circuittraining13.30-14.45
19.00-20.15
09.30-10.4509.30-10.45
13.30-14.45
Zaterdag 10.00-11.15
Openingstijden Wellness:
Alleen dames09.00-12.00
18.00-22.00
09.00-12.00
18.00-22.00
09.00-12.00
18.00-22.00
09.00-12.0009.00-12.00Gesloten
Gemengd (met badkleding)12.30-17.3012.30-17.3012.30-17.3012.30-22.0012.30-22.00 09.00-15.00

Maandag

Tijd
Les
Zaal

09:15 - 10:10
Callanetics
2
09:15 - 10:10
XCO
1
13:30 - 14:45
Circuittraining
4
18:30 - 19:25
Bodybalance
2
18:30 - 19:25
Bodystep
1
18:30 - 19:25
Spinning
3
18:45 - 19:00
Buikspierkwartier
4
19:00 - 20:15
Circuittraining
4
19:30 - 20:25
Bodypump
2
19:30 - 20:25
Callanetics
1
19:30 - 20:25
Spinning
3
20:30 - 21:25
XCO
1
20:30 - 21:25
Zumba
2
20:30 - 21:25
Yoga
4
20:30 - 21:25
Joywalking
3

Dinsdag

Tijd
Les
Zaal

07:30 - 22:00
Cardio Fitness
1
09:15 - 10:10
Callanetics
1
09:30 - 10:45
Circuittraining
4
10:15 - 11:10
Bodypump
2
13:30 - 15:00
Seniorenfitness
1
13:30 - 14:25
Befit
2
18:30 - 19:25
HITT
1
18:30 - 19:25
Zumba
1
18:30 - 19:25
Spinning
3
18:45 - 19:00
Buikspierkwartier
4
19:30 - 20:25
Bodypump
2
19:30 - 20:25
XCO
1
19:30 - 20:25
Spinning
3
20:00 - 20:55
Zumba
4
20:30 - 21:25
Boksfit
1
20:30 - 21:25
BuRN
2

Woensdag

Tijd
Les
Zaal

09:15 - 10:10
Bodystep
2
09:15 - 10:10
Zumba
1
09:15 - 10:10
Yoga
4
09:15 - 10:10
Spinning
3
10:15 - 11:10
Bodypump
2
10:15 - 11:15
XCO
1
16:30 - 17:20
Streetdance
2
18:30 - 19:25
HITT
1
18:45 - 19:00
Buikspierkwartier
4
19:00 - 19:30
CXWorx
1
19:30 - 20:25
Bodypump
2
19:30 - 20:25
XCO
1
19:30 - 20:25
Zumba
4
19:30 - 20:25
Spinning
3
20:30 - 21:25
Yoga
2
20:30 - 21:25
Burn
1

Donderdag

Tijd
Les
Zaal

09:15 - 10:10
Combinetics
1
13:30 - 15:00
Seniorenfitness
1
16:30 - 17:20
Streetdance
2
17:30 - 18:20
Streetdance
2
18:30 - 19:25
Streetdance
2
18:45 - 19:00
Buikspierkwartier
4
18.30 - 19.25
HipHop
2
19:30 - 20:25
Pilates
2
19:30 - 20:25
Spinning
3
20.30 - 21.30
Boksfit
1

Vrijdag

Tijd
Les
Zaal

08:45 - 09:15
CXWorx
1
09:15 - 10:10
Zumba
2
09:15 - 10:00
Burn
2
09:15 - 10:10
Spinning
3
09:30 - 10:45
Circuittraining
4
10:15 - 11:10
Bodybalance
2
13:30 - 14:45
Circuittraining
4
18:30 - 19:25
Spinning
3
18:45 - 19:00
Buikspierkwartier
4
19:30 - 20:25
Yoga
4
19:30 - 20:25
Zumba
2

Zaterdag

Tijd
Les
Zaal

09:00 - 10:00
Callanetics
1
10:00 - 10:55
Bodystep
1
10:00 - 11:15
Circuittraining
4
10:00 - 10:55
Spinning
3
11:00 - 11:55
Bodypump
2

Zondag

Tijd
Les
Zaal

10:00 - 10:55
XCO
1
10:00 - 10:55
Zumba
1
10:00 - 10:55
Spinning
3
11:00 - 11:55
Bodybalance
2
11:00 - 11:30
CXWorx
1